Burclar

burclar hakkında

Posted by admin on Eylül - 14 - 2013 | 0 Comment

yengeç ikizler uyumuburcuuyumu.com olarak size burçlar ve burçlar arası uyumları anlattığımız sitemizde şimdiki yazımız Yengeç Burcu İkizler Burcu Uyumu iyi okumalar.

Yengeç Burcuyla İkizler Burcu Uyumu

Bu Yengeç için zorlayıcı ilişkilerden birisidir. Aslında iki burçta saldırgan ya da dikbaşlı değillerdir ancak Yengeç İkizler’i güvenilmez ve kendisi gibi fazla huzursuz bulabilir. Yengeç duyguların, hatıraların, geçmişin ve hassasiyetlerin burcudur. Yengeç iç dünyası son derece zengin bir burçtur. İkizler ise zihinsel yönden güçlü ama duygusal boyutta Yengeç kadar derine inmek isteyen bir burç değildir. 

Boğa ve İkizler arsında pek uyumlu bir ilişki olmaz. İkizler değişken yapısı nedeniyle sürekli farklı bir yapıya bürünür. Anlaşılması zordur. Duygularının gerçek olup olmadığı konusunda Boğa burcunun çok sabırlı olması gerekir. Boğa sakin ve güvende olmaya ihtiyaç duyan bir tiptir. Bu nedenle İkizler ona bu konuda yeterli gelmeyebilir. Hatta birbirlerini anlamakta zorluk çekebilirler. 

Yengeç İkizler Uyumu

Yengeç duyguların, hatıraların, geçmişin ve hassasiyetlerin burcudur. Yengeç iç dünyası son derece zengin bir burçtur. İkizler ise zihinsel yönden güçlü ama duygusal boyutta Yengeç kadar derine inmek isteyen bir burç değildir. Kısacası, Yengeç bu beraberlikte yeterli duygusal cevap alamadığı için hayal kırıklığı yaşayabilir. Aynı zamanda İkizler Yengeç’ten bir önceki burç olduğu için sizin gizli, hassas yönlerinizi de çok iyi bilebilir, hatta sizi zayıf yönlerinizden yaralayabilir. Duygusal boyutta bağlanma ve kararlılık arayan Yengeç için İkizler çok iyi bir partner olamayabilir.

İkizler yerinde duramayan ve sürekli farklı alanlara ilgi duyan bir karakter çizer. Dolayısıyla Boğa burcunun uyum göstermesi zorlaşacaktır. Boğa kendini evinde rahat ve güvende hissederken, İkizler sürekli dolaşma ve farklı mekanlarda bulunma ihtiyacı hisseder. Diğer taraftan bu iki tip seksüel yönden de birbirlerine yeterli gelmeyebilir. Boğa arzulu ve duygusaldır. İkizler ise hareketli ve uçarıdır. Bu ilişki uzun vadede uygun ve uyumlu bir ilişki olmayacaktır.

Yengeçle İkizlerin Uyumu

Yengeç bu beraberlikte yeterli duygusal cevap alamadığı için hayal kırıklığı yaşayabilir. Aynı zamanda İkizler Yengeç’ten bir önceki burç olduğu için sizin gizli, hassas yönlerinizi de çok iyi bilebilir, hatta sizi zayıf yönlerinizden yaralayabilir. Duygusal boyutta bağlanma ve kararlılık arayan Yengeç için İkizler çok iyi bir partner olamayabilir. Arkadaşça beraberlikler bu ikili için en iyi alternatif olabilir. Bir aradayken sözden söze, duygudan duyguya hızla geçebilirsiniz. İş hayatında Yengeç ekonomik konularda, İkizler ise daha çok pazarlama kısmında olacak biçimde bir rol paylaşımı yapılabilir.