Burclar

burclar hakkında

Posted by admin on Eylül - 14 - 2013 | 0 Comment

yengeç boğa uyumuburcuuyumu.com olarak size burçlar ve burçlar arası uyumları anlattığımız sitemizde şimdiki yazımız Yengeç Burcu Boğa Burcu Uyumu iyi okumalar.

Yengeç Burcuyla Boğa Burcu Uyumu

Birbirlerini fazlasıyla etkilerler. Duygu ve düşüncelerini birbirlerine ifade ederken kesinlikle zorluk çekmezler. Birbirlerinin zayıf ve güçlü taraflarını iyi bilirler. Dolayısıyla aralarındaki uyum da kuvvetli olacaktır. Fakat her iki tip de negatif etkiler almışsa ilişki sıkıcı bir hale de gelebilir. Seksüel yönden birbirlerini tamamlarlar. Her iki taraf da arzulu ve isteklidir. İleriki zamanlarda bu ilişki uyumlu bir evliliğe dönüşebilir. Çocuklara karşı olan düşkünlükleri onları birbirine daha da bağlayacaktır.

Bu zodyak içindeki en arkadaşça beraberliklerden birisidir. İki burçta iyi huylu, korumayı bilen, güvene önem veren özellikler gösterdiği için, bir araya geldiğinizde uyumlu bir atmosfer oluşturabilirsiniz. Aranızda çok sıkı bir ilişki, uzun yıllara dayanabilecek bir işbirliği ortaya çıkabilir. Bu sıkı bağın ortaya çıkmasının bir nedeni de, Yengeç burcunun yöneticisi Ay’ın Boğa burcunda yücelmesinden, çok rahat etmesinden gelmektedir. Yengeç açısından Boğa güven veren, maddenin değerini bilen ve kararlı tutumu ile Yengeç’in endişelerini ortadan kaldırabilecek yegane burçtur. Boğa açısından ise Yengeç, aynı onun gibi muhafazakar, duygusal açıdan yumuşak ve koruyucudur.

Yengeç Boğa Uyumu

Her iki burç da dişil özellikler gösterdiği için, Yengeç ve Boğa bir araya geldiklerinde çok gürültülü şeylerden hoşlanmazlar. Boğa ayaklarını sağlam basacak zeminler ister ve yaratır, Yengeç de özellikle ailevi konularda, bir yuva yaratmakta son derece başarılıdır. Bu yüzden bu beraber tüm planlarda en iyi sonuçlar getirebilecek güçtedir. Ancak iş hayatında her iki tarafında riskten kaçınması yüzünden onları daha büyük düşünmeye itebilecek, daha dışa dönük bir üçüncü kişiye ihtiyaçları olabilir.

Yengeçle Boğanın Uyumu

İki Boğa arasında oldukça uyumlu bir ilişki yaşanabilir. Karakter özellikleri birbirine çok benzer. Her ikisi de yaşamın zevklerine ve rahatına fazlasıyla düşkündür. Hayatı paylaşmak konusunda oldukça keyifli bir birliktelik yaşayabilirler. Fakat bir süre sonra aralarındaki bu benzerlik ilişkiyi sıkıcı bir hale getirmeye başlayabilir. Her iki tip de duygusal ve romantiktir.