Burclar

burclar hakkında

Posted by admin on Ekim - 25 - 2013 | 0 Comment

yay terazi uyumuburcuuyumu.com olarak size burçlar ve burçlar arası uyumları anlattığımız sitemizde şimdiki yazımız Yay Burcu Terazi Burcu Uyumu iyi okumalar.

Yay Burcuyla Terazi Burcu Uyumu

Yay Burcu Terazi Burcu arasında uyumlu bir ilişki olabilir. Terazi Burcu zarif, duygusal, sevecen ve romantiktir. Karşı cinse nasıl hitap etmesi gerektiğini iyi bilir. Diğer taraftan da bazı konularda oldukça kararsızdır. Terazi insanı sadık ve uyumlu bir partnerdir. Yay Burcu ise güvenilir, neşeli, zeki ve dışa dönüktür. Ele avuca sığmayan bir karakter çizer. Özellikle ikili ilişkilerde bağlanmaktan çok korkar. Bu onun doğasında vardır. Gezmek, eğlenmek ve hayattan zevk almak ister. Sıkılgan bir yapısı olduğu için de asla bir konu üzerinde yoğunlaşamaz. Bu iki tip birbirlerinden fazlasıyla etkilenir. Seksüel açıdan her iki taraf da romantik ve arzuludur. Eğer birbirlerinin kişilik özelliklerine anlayış gösterirlerse gayet eğlenceli ve uyumlu bir ilişkileri olacaktır.

Bu son derece hoş, keyifli bir beraberliktir. Hava ve Ateş birbirlerine ihtiyaç duyarlar. Yay’lar Terazi’ler hoşlanırlar. Terazi’lerin nazik yapıları, gelişmiş zevkleri onlara çekici gelir. Terazi dengeli olmanın, güzelliklere önem vermenin burcudur ve bu yönüyle Yay’ın sosyal alanda daha çok şey öğrenmesine yardımcı olacaklardır. Terazi’ler açısından da Yay kolay ilişki kurulabilen, düşünce dünyasında onları sürekli meşgul edebilecek, hareketliliğe sahiptir.

Yay Terazi Uyumu 

Yay’ların canlılığı Terazi’leri harekete geçirmeye yeter. Terazi’ler düşünce dünyasının insanıdırlar ve entelektüel açıdan meraklı ve kendilerini geliştirmeyi seven kişilerdir. Yay ise onların aradığı esnekliği ve düşünce zenginliğini, ilhamı verebilir. Arkadaşlık açısından bu mükemmel bir birlikteliktir. Her iki taraf da kendi yollarında gitseler ve olaylara farklı farklı baksalar da birbirlerinin görüşlerine sempati ve anlayışla karşılayacaklardır. Sohbetiniz hiçbir zaman ağırlaşmaz ve olumlu duygular üzerinde ilerler. Ancak iş ortaklığında Yay’ın daha baskın olabileceğini söyleyebiliriz. Zira Terazi kararsız kaldığı anlarda, Yay’ın ateşine ve enerjisine ihtiyaç duyacaktır. Bu ikilinin evliliği de oldukça tatminkar sonuçlar getirebilir.

Terazi en romantik burçtur, aşk için yaşarlar. Kendilerini tamamlayan bir ruh eşini bulduklarında aşklarını filmlerdeki gibi yaşamak isterler. Evlilik, bu ilişkileri bir sanat olarak gören burç için korkutucu olabilir. İlişkilerde sadık kalabildikleri gibi bu ilişki süresinde başka birinden etkilenme ihtimalleri de vardır.

Yayla Başağın Uyumu

Yay Burcunun sembolü oktur ve bu okun ucu devamlı yukarıya doğrudur. Pozitif bir görüş açısı ile bir sonraki fırsatı görüp, kendini ve partnerini buna odaklar. Filozof ve öğretmen olarak bu burç ikili ilişkilerde konuşmaların çoğunu yapıp, her konuda yorum yapacaktır. Söyleyeceklerini de pek sakınmazlar ve bazı durumlarda ancak söyledikten sonra pişman olurlar. 

Terazi Burcu ise hayalperesttir, idealisttir ve birçoğunun ayağı yere pek basmaz. Ancak bu burcun neyin doğru, neyin yanlış olduğu konusunda iç güdüleri kuvvetlidir. Neyin bir ortamda uygun olduğunu ve kime nasıl davranılacağını Terazilerden iyi bilen olmaz. Sosyal ilişkilere getirecekleri denge ve anlayış her türlü ilişki için olumludur.