Burclar

burclar hakkında

Posted by admin on Ekim - 27 - 2013 | 0 Comment

yay kova uyumuburcuuyumu.com olarak size burçlar ve burçlar arası uyumları anlattığımız sitemizde şimdiki yazımız Yay Burcu Kova Burcu Uyumu iyi okumalar.

Yay Burcuyla Kova Burcu Uyumu

Yay ve Kova arasında uyumlu bir ilişki olabilir. Yay insanı güvenilir, neşeli, zeki ve dışa dönüktür. Ele avuca sığmayan bir karakter çizer. Özellikle ikili ilişkilerde bağlanmaktan çok korkar. Bu onun doğasında vardır. Gezmek, eğlenmek ve hayattan zevk almak ister. Sıkılgan bir yapısı olduğu için de asla bir konu üzerinde yoğunlaşamaz. 

Kafaca anlaşabilecekleri kişilerle yakınlaşırlar, kendilerine uymayan biri ile karşılaştıklarında ise onu kendi doğruları yönünde değiştirmeyi kendilerine görev edinebilirler. Arkadaşları ile oturup, ilgilendikleri konularda sohbet etmeyi de pek bir şeye değişmezler.

Yay Burcu Kova Burcu ilişkisi idealist, insancıl ve geleceğe yönelik enerjiler doğurur. Zira her iki burç da geçmişe değil, geleceğe yöneliktir. Kova da Yay gibi özgürlüğüne düşkün, olaylar karşısında objektif olabilen, akılcı bir burçtur. Bu yüzden Yay’lar Kova’lar kolay bir iletişim kuracaklar ve birbirlerinin düşüncelerine aşina olacaklardır. Kova’nın ilgi alanı çok geniş olduğu ve olaylara çok farklı, orijinal yaklaşımlar getirdiği için, Yay, Kova ile beraberliğinde arkadaşlık ve sempati duygusu hissedecektir.

Yay Kova Uyumu

Kova Burcu duygusal ve bir o kadar da değişken bir kişiliğe sahiptir. Sürekli bir değişim halindedir. Sürekli değişik ortamlarda değişik kişilerle olmaktan keyif alır. Bu iki tip birbirlerinden kişilik özellikleri nedeniyle çok etkilenir ve çok iyi dost olurlar. Bu dostluk kısa sürede bir aşka dönüşebilir. Seksüel açıdan birbirlerine uyum gösterirler. Uzun vadede eğlenceli ve mükemmel bir ilişkileri olacaktır.

Kova Burcu arkadaşlığın burcudur, hayatlarının içinde diğerlerinin de olmasından hoşlanırlar fakat onlarla evli olmak konusunda bazı çekinceleri vardır. Daha doğrusu onlar için arkadaş olabilmek diğer bağlardan daha üstündür. Eğer eşleri ile, anne ve babalarıyla, çocukları ile arkadaş olabilirlerse doğru aile bağları kurduklarını hissederler. 

Yayla Kovanın Uyumu

Yay Burcu Kova Burcu uyumu iki burçun birbirlerine ilkeli bir biçimde davranmasına, ve görüş ayrılıkları bile olsa, iyi geçinebilmelerini sağlar. Çünkü her ikisi de anlık çıkarlarını düşünmekten uzak burçlardır. Arkadaşlık boyutunda bu ikili sosyal konular üzerinde durmak ve bizzat bu çalışmalara katılmak ve organize etmek gibi işlere girişebilirler. Birbirlerini anlamaları çok kolaydır. Kova duygusal açıdan aşırı duygusal bağlı olmadığı için Yay kendisini çok daha rahat hissedecektir. Bu arada Yay’ın ateş enerjisi ve canlılığı da Kova’yı harekete geçirmeye yetecektir. Bu ikili iş alanında biraz daha dikkatli olmalıdır. Zira toprak eksikliği yüzünden yeteri kadar gerçekçi düşünemeyebilirler, ancak idealist hedefler tam onlara göredir.