Burclar

burclar hakkında

Posted by admin on Ekim - 25 - 2013 | 0 Comment

yay akrep uyumuburcuuyumu.com olarak size burçlar ve burçlar arası uyumları anlattığımız sitemizde şimdiki yazımız Yay Burcu Akrep Burcu Uyumu iyi okumalar.

Yay Burcuyla Akrep Burcu Uyumu

Yay Burcu Akrep Burcu arasında pek uyumlu bir ilişki olmaz. Akrep Burcu tutkulu, duygusal, hareketli ve çekicidir. Partneriyle birçok şeyi beraber yapmak ister. Yay ise ele avuca sığmayan, bağımsızlığına düşkün ve kısıtlanmaktan hoşlanmayan haşarı bir çocuk mizacındadır . Aynı zamanda biraz da savurgandır. Parayı idare etmesini pek beceremez. Hayatı dolu dolu yaşamaktan çok zevk alır. Bir ilişkide karşı tarafa bağlanmak onun için çok zordur. Hiçbir zaman idare edilmekten ve yönlendirilmekten hoşlanmaz. Sosyal yaşamdan ve sürekli dışarıda arkadaşlarıyla vakit geçirmekten çok keyif alır. 

Akrep Burcu ise sadıktır. Bu iki tip birbirlerini anlamakta ve iletişim kurmakta fazlasıyla zorluk çekerler. Seksüel anlamda her iki taraf da arzuludur, fakat Akrep Burcu Yay’a göre daha duygusaldır. Eğer her iki tarafta birbirlerinin temel özelliklerine saygı gösterirlerse uzun vadede uyumlu bir ilişki yakalayabilirler.

Yay Akrep Uyumu

Akrep ve Yay yan yana burçlar oldukları için birbirlerine öğretecekleri çok şey vardır. Yay’lar özgürlüklerine düşkün, neşeli ve çok yönlü tiplerdir ve bir bakıma Yay Akrep’in olmak istediği, özenebileceği niteliklere de sahiptir. Zira Akrep fazlasıyla yoğun ve alışkanlıklarına sıkı sıkıya bağlıdır. Güven içinde olmak ister. Halbuki bu özellikler Yay’da doğal olarak vardır. Bu beraberlikte, Akrep’in Yay’dan öğreneceği çok şey vardır. Ayrıca Yay, Akrep’e planları doğrultusunda destek verebilecek, onun ufuklarını genişletebilecek bir burçtur. Bu ilişki çoğunlukla tek yönlü olma tehlikesi içinde olabilir.

 Akrep ve Yay’ın birlikteliği kolay olmayacaktır. Akrep’ler yoğunlukları ve tutkuları ile bilinirler. Akrep yoğun ve dışarıya çok fazla göstermese de duygusal fırtınaları olan bir burçtur. Bu özellikler Yay’a oldukça yabancı gelir. Bir bakıma Akrep Yay’ın kendisinde görmek istemediği, hoşlanmadığı özelliklere sahiptir. Örneğin Akrep duygularında o kadar yoğun olabilir ki, öfkesini uzun süre tutabilir ve intikam peşinde olabilir. Yay ise daha geniş boyutta düşünen bir burçtur. 

Yayla Akrebin Uyumu

Yay Burcu Akrep Burcu ilişkisinde aşk özellikle Yay için bir çeşit gizlilik gerektiriyor olabilir ya da Yay bu beraberlikte kendini geçmişe bağlı kalmış hissedebilir. Akrep gizleyici bir burç olduğu için Yay onunla doğal bir iletişim kurmakta zorlanacaktır. Yay onu gizemli bulmakla birlikte, Akrep’in fazla ketum olması Yay’ı bezdirebilir. Yay uzun uzun konuşurken, Akrep daha kontrollü ve gücü elinde tutmaya çalışıyor olabilir. Bu beraberlik aşk boyutunda heyecanlı olsa bile, ilk heyecanın geçmesinden sonra hızla anlamını kaybetmeye başlayabilir. İş hayatında da her ikisi çok farklı yaklaşımlara sahip oldukları için uygun bir ortak olmayabilirler.

Akrep isteyecek, Yay’da buna pek fazla itiraz etmeyecektir. Ancak aşk boyutunda bu dengenin sürdürülmesi hiç de kolay olmayacaktır. Evlilik hayatında her iki tarafında önemli ayarlamalar yapması ve fedakarlık göstermesi gerekir. Akrep Yay’ın dışa dönüklüğüne uyum sağlayabilme ve endişelerinden de kurtulmaya çalışmalıdır. Genel olarak Akrep bu beraberlikte Yay’a bazı engeller oluşturabilir.