Burclar

burclar hakkında

Posted by admin on Ekim - 19 - 2013 | 0 Comment

terazi yay uyumuburcuuyumu.com olarak size burçlar ve burçlar arası uyumları anlattığımız sitemizde şimdiki yazımız Terazi Burcu Yay Burcu Uyumu iyi okumalar.

Terazi Burcuyla Yay Burcu Uyumu

Bu eğlenceli, hareketli ve sizi sürekli meşgul edebilecek bir beraberliktir. Hava ve Ateş elementlerinin birbirlerine ihtiyacı büyüktür ve sağlam bir arkadaşlık kurulabilir. Terazi’ler açısından Yay yerinde duramayan, sürekli bir merak sahibi doğasıyla asla sıkıcı değildir. Açıkçası Terazi-Yay birlikteliği Terazi’nin en iyi ilişkisi sayılabilir. Yay’la hoş zamanlar geçirebilir ve hayatın güzel yanlarını görebilirsiniz. Yay açık, dürüst ve aşırı zorlayıcı bir tip değildir. 

Yay Burcu bireyselliğine ve bağımsızlığına düşkündür. Bu ilişkinin ilişkileri heyecanlı ve canlı olacaktır. İlişkilerindeki eğlence yıllarca sürebilecek kapasitededir. Yay Burcu insanı açık havada bile aşk yapabilir. Terazi Burcu Yay Burcunun aşkıyla kendini kuşatacak ve mutluluğu bulacaktır.

Terazi Yay Uyumu

Terazi baskı altına alınmaktan hoşlanmayan, herşeyi diplomasi yoluyla çözebilecek yetenekte ve akılda bir burçtur. Yay açısından da Terazi sosyal anlamda dışarı dönük ve uyumlu bir yapıda olduğu için, keyif veren bir arkadaş olacaktır. Bu ikili özellikle aşk ve arkadaşlık boyutunda son derece uyumlu olabilirler. Ancak iş hayatında her ikisi de sorumluluk almakta değişik mazeretler yaratmaya hazır oldukları için onları toparlayacak başka bir üçüncü kişiye ihtiyaç duyacaklardır. 

Yay her ne kadar özgürlüğüne düşkün olsa da günün birinde evliliği arayacaktır ve eğer o zaman Terazi yanında olursa mutluluğu birlikte yakalayacaklardır. Bu ikilinin birlikteliği uzun yıllar sürebilecek niteliktedir.

Teraziyle Yayın Uyumu

Genel olarak Yaylar burçların içinde en filozof olanıdır, öğretme ve anlatma iç güdüleri kuvvetlidir. Herkese hayatlarını nasıl iyileştirip, geliştirebileceklerini göstermekten büyük zevk alırlar. Teknikleri pratik olmasa da, yetenekleri fikirler ve inançlar alanındadır. Yaylar ilişkilerinde partnerlerinin vizyonunu genişletir, onları hayatın her türlü ihtimaline karşı hazırlayıp, problemlerine çözüm olurlar. Yay burcunun sembolü oktur ve bu okun ucu devamlı yukarıya doğrudur. Pozitif bir görüş açısı ile bir sonraki fırsatı görüp, kendini ve partnerini buna odaklar. Filozof ve öğretmen olarak bu burç ikili ilişkilerde konuşmaların çoğunu yapıp, her konuda yorum yapacaktır. Söyleyeceklerini de pek sakınmazlar ve bazı durumlarda ancak söyledikten sonra pişman olurlar.