Burclar

burclar hakkında

Posted by admin on Ekim - 17 - 2013 | 0 Comment

terazi boğa uyumuburcuuyumu.com olarak size burçlar ve burçlar arası uyumları anlattığımız sitemizde şimdiki yazımız Terazi Burcu Boğa Burcu Uyumu iyi okumalar.

Terazi Burcuyla Boğa Burcu Uyumu

Terazi Burcu Boğa Burcu farklı elementlerden olmalarına karşın, pek çok ortak noktaya sahiptir. Her ikisi de Venüs’le ilişkilidir. Bu yüzden Boğa da güzelliklerle, uyumla, keyif veren konularla ilişkilidir. Ancak Terazi’nin bakış açısıyla, Boğa’lar çok daha fazla sahip olmacı, kıskançlık gösterebilen ve oldukça ağırkanlı kişilerdir. Zira Boğa’yı harekete geçirebilmek her zaman zordur. Ancak bu ikili ortak bir amaç çerçevesinde birbirlerine çekildikleri zaman uyumlu olabilirler. 

Hava grubundaki Terazi konuşmayı ve iletişimi sever, toprak grubundaki Boğa ise sessizdir, çoğu zaman yalnız kalıp durup düşünmek ister. Boğa burcunun güçlü ve yumuşak sesi Terazi Burcunu her zaman etkileyecektir. Terazinin yumuşak dokunuşları Boğayı her zaman heyecanlandırır. Boğa Burcu tutkulu ve şehvetlidir. Eğer Terazi Burcu Boğa Burcunu seviyorsa ve yüzde yüz sadık kalabilirse bu ilişkinin uzun ömürlü olma şansı oldukça yüksektir.

Terazi Burcu  Boğa Burcu ilişkisi oldukça uyumlu olacaktır. Bu harika ilişkide her iki taraf da seviyelidir ve her ikisi de zarif şeylerden hoşlanırlar. Güzel eşyalar ve giyim bu iki burç için de oldukça önemlidir. Terazi burcu dengeli ve adildir. O kavga ederken de tartışırken de adaletli davranmaya çalışır ve karşısındakinin haklı olduğu durumlarda bunu kabullenecektir.

Terazi Boğa Uyumu

Boğa güzelliğe sahip çıkmak isterken, Terazi’ler güzelliği düşüncede ve iletişimde ortaya koymayı tercih ederler ve hava elementinden oldukları için çok daha hafif ve abartısız hareket etmeyi isterler. Boğa’lar ise Terazi’leri bir türlü karar veremeyen ve etkisiz bulabilirler. Arkadaşlık ve sosyal açıdan bu beraberlik hoş zamanlar, kültürel olaylar ve güzelliklere ilişkin olabilir. İş ve aşk  hayatında ise daha fazla sabır gerektirecektir.

Bu iki burç Venüs tarafından yönetilir, dolayısıyla her ikisi sanat, müzik ve güzelliği takdir edecektir bu da ikiliye paylaşacak bir çok konu verir. Sinemaya, galeriye veya müzeye gidip birbirinizin varlığından çok hoşlanabilirsiniz. Beraber alışveriş yapmaktan, aynı hobileri paylaşmaktan zevk alırsınız. Her ikisi de kolay anlaşılır insanlardır. Bu ilişkide kavga edecek konudan çok anlaşacak konu olur.

Teraziyle Koçun Uyumu

Terazi en romantik burçtur, aşk için yaşarlar. Kendilerini tamamlayan bir ruh eşini bulduklarında aşklarını filmlerdeki gibi yaşamak isterler. Evlilik, bu ilişkileri bir sanat olarak gören burç için korkutucu olabilir. İlişkilerde sadık kalabildikleri gibi bu ilişki süresinde başka birinden etkilenme ihtimalleri de vardır. 

Boğa burçları güzelliklerden, hoş mekanlardan, yakın arkadaşlıklardan zevk alır. En çok sevdikleri uğraşlar arasında arkadaşlarını evinde ağırlamak gelir. Onlar her şeyde olduğu gibi ilişkilerde de kalıcılıktan hoşlanır, ilişkileri uzun ömürlüdür. Uzun yıllardır tanıdığı kişinin kendine verdiği rahatlığı başka bir şeye değişmek istemez. Boğa burçları iyi birer aşıktır, partnerine nasıl davranması gerektiğini bilir. Onların kendini iyi hissetmesi için ne gerekiyorsa yapmaktan çekinmez ve bu konuyu da aceleye getirmez.