Burclar

burclar hakkında

Posted by admin on Ekim - 28 - 2013 | 0 Comment

oğlak boğa uyumuburcuuyumu.com olarak size burçlar ve burçlar arası uyumları anlattığımız sitemizde şimdiki yazımız Oğlak Burcu Boğa Burcu Uyumu iyi okumalar.

Oğlak Burcuyla Boğa Burcu Uyumu

Oğlak Burcu ve Boğa Burcu uyumu sonucu rahat bir ilişki yaşanabilir. Oğlak Burcu insanı duygusal, düşünceli ve sabırlıdır. Bir kez sevdi mi yapmayacağı fedakarlık yoktur. Her konuda sevdiği kişiye destek olur. Yalnız utangaç bir mizacı olduğu için kendini ifade etmekte zorluk çekebilir. Sevdiği kişiyi fazlasıyla sahiplenir ve kıskançtır. Tam bir güven insanıdır ve Boğa burcunun ihtiyaç duyduğu güven ve sadakat duygusunu hal ve tutumuyla fazlasıyla tatmin eder. 

Oğlak Burcu Boğa Burcu ilişkisi birbirini kolayca anlayacak ve ortak şeyleri savunacaklardır. Boğa sakinliğin, huzurun, güven arayışının burcudur. Boğa kendini maddi güvende hissetmek ister. Oğlak ise öncü, Boğa gibi güven içinde olmak isteyen ancak onun kadar huzurlu bir yapıda değildir. Bu bakımdan Boğa Oğlak’a çok şey verebilir, onu sakinleştirebilir. Ayrıca Boğa güzel yaşamı, konforu seven bir burç olarak, Oğlak’a yaşam enerjisi ve mutluluk verebilir. Boğa sayesinde Oğlak biraz olsun gevşeyebilir ve hayatın olumlu yönlerini görebilir. 

Oğlak Boğa Uyumu

Oğlak sabırlı ve güçlüdür. Para biriktirmeyi ve kazanmayı iyi bilir. Böylece Boğa’nın bir ömür boyu kendini güvenli bir ilişki içerisinde hissetmesini sağlar. Sorumluluk sahibidir ve fazlasıyla yerine getirir. Yalnız biraz karamsardır. Böyle zamanlarda Boğa burcunun insiyatifi eline alması gerekir. Boğa sevecen ve ılımlı tavırlarıyla Oğlak insanını etkisi altına alır. Her iki taraf da seksüel açıdan arzulu ve tutkuludur. Duygusal yönden de anlaşırlarsa mükemmel bir uyum yakalarlar.

Oğlak ve Boğa birbirini kolayca anlayacak ve ortak şeyleri savunacaklardır. Boğa sakinliğin, huzurun, güven arayışının burcudur. Boğa kendini maddi güvende hissetmek ister. Oğlak ise öncü, Boğa gibi güven içinde olmak isteyen ancak onun kadar huzurlu bir yapıda değildir. Bu bakımdan Boğa Oğlak’a çok şey verebilir, onu sakinleştirebilir. Ayrıca Boğa güzel yaşamı, konforu seven bir burç olarak, Oğlak’a yaşam enerjisi ve mutluluk verebilir. Boğa sayesinde Oğlak biraz olsun gevşeyebilir ve hayatın olumlu yönlerini görebilir.

Oğlakla Boğanın Uyumu

Oğlak  Boğa’ya hayatta çok daha geniş boyutlar olduğunu ve Boğa’nın ufuklarını geliştirebileceğini gösterir. Aşk hayatında bu ikili fazlasıyla bedenseldir ve bu arada uzun vadeli bir birliktelik kurabilirler. Arkadaşlık anlamında hayatın güzelliklerine açık olabilirler ve bir aradayken para harcamaktan hoşlanabilirler. Ancak bu harcamaları yine hesaplı ve işlevsel olacak, boşa harcamayacaklardır. İş hayatında Boğa sermayeyi koyabilir, Oğlak ise iyi bir organizatör ve yönetici konumunda olursa, başarılı sonuçlar elde edebilir. Ancak büyük risklere girmek ve işlerini büyütmek konusunda isteksiz davranabilirler.