Burclar

burclar hakkında

Posted by admin on Ekim - 29 - 2013 | 0 Comment

oğlak başak uyumuburcuuyumu.com olarak size burçlar ve burçlar arası uyumları anlattığımız sitemizde şimdiki yazımız Oğlak Burcu Başak Burcu Uyumu iyi okumalar.

Oğlak Burcuyla Başak Burcu Uyumu

Oğlak Burcu Başak Burcu uyumu arasında uyumlu bir ilişki olabilir. Başak insanı akıllı, sevecen, iyi niyetli, güvenilir ve detaycıdır. Bir kez sevdiği zaman güvenilir ve sadık bir aşık olacaktır. Munis bir mizacı vardır. Kendini ifade ederken direkt bir dil kullanır. Hoşuna gitmeyen konularda çekinmeden eleştiri yapar ve kırıcı da olabilir. Bu onun kötü niyetinden değil içten olmasından kaynaklanmaktadır. Oğlak ise duygusal, düşünceli ve sabırlıdır. Bir kez sevdi mi yapmayacağı fedakarlık yoktur. Her konuda sevdiği kişiye destek olur. Yalnız utangaç bir mizacı olduğu için kendini ifade etmekte zorluk çekebilir. Sevdiği kişiyi fazlasıyla sahiplenir ve kıskançtır. Tam bir güven insanıdır. 

Oğlak Burcu Başak Burcu ilişkisi aynı elementten oldukları için birbirlerini olumlu biçimde karşılayacaklardır. Her iki burç da maddenin değerini bilen, pratik ve sağduyulu kişilerdir. Başak da Oğlak gibi çalışkan, kurallara önem veren birisidir. Oğlak’ın Başak’ın bu mükemmeliyetçi yaklaşımından son derece keyif duyacaktır. Başak’lar da Oğlak’ların uzun vadeli projelerini ve dayanıklılıklarını kendilerinde de olmaları gereken bir özellikle gibi görürler. 

Oğlak Başak Uyumu

Bu ikilinin materyal konularda ortak fikirleri vardır ve ikisi de hayata gerçekçi bakarlar. Böyle olunca günlük problemlerini beraber çözebilirler ve birbirlerine özellikle parasal konularda sağlıklı tavsiyelerde bulunabilirler. Arkadaşlıkları kuvvetli olur. 

Başak Burcu arkadaşlarından ve sevgililerinden hep özel davranış bekler fakat bu özel davranışın ne anlama geldiğini sadece kendileri bilir. Bir takım beklentileri vardır fakat bunun ne olduğunu karşı tarafa açıkça söylemezler. Bu tür iletişim probleminin ilişkiler de sorun yaratması çok doğaldır. 

Oğlak Burcu insanı duygularını gizler ve dışarıya vurmak istemez. Çünkü ona göre bu zayıflık göstergesidir. Bu iki tip hayattan beklentileri açısından birbirlerini tamamlarlar. Seksüel açıdan romantik ve isteklidirler, fakat Oğlak Burcu, Başak Burcuna nazaran daha çekingendir. Uzun vadede evliliğe dönüşebilecek uyumlu bir ilişkileri olabilir.

Oğlakla Başağın Uyumu

Oğlak Başak’a yaşam enerjisi ve yaratıcılığını daha sistemli biçimde ortaya koyabilme fırsatı getirecektir. Başak’lar da Oğlak’ların ufuklarını genişletebilecek fikirler verebilir. Ancak bu birliktelikte, her iki taraf da maddiyata önem verdikleri için, duygusal alanda yeteri kadar derin olamayabilirler. Arkadaşlık açısından bir problem olmasa da, aşk ya da evlilik açısından bu şirket gibi bir evlilik olabilir. Bu ikili özellikle iş hayatında düzgün çalışmalar yapabilirler.

Oğlaklar için yakın arkadaşlarının kalplerindeki yeri farklıdır, onlarla olan ortak anıları ve paylaşımlarının yeri ayrıdır. Oğlak Burcu ayrıca profesyonel alanda birbirlerine yararlı olabilecekleri arkadaşlıklar kurmak ister. Romantik ilişkilerinde bile bu birbirlerine faydalı olma olgusu önemlidir. Kendilerine yük olduğunu düşündükleri kişilerle beraberlikleri uzun sürmez. Beraber olduklarında yalnız olduklarından daha fazla bir şeyler paylaşıp, kazanıyorlarsa bu beraberlik sürecektir. Beraber hedefledikleri tepenin doruğuna çıkarken arada bir durup birbirlerini ile iyi vakit geçirmeyi de hatırlayabilirler.