Burclar

burclar hakkında

Posted by admin on Ekim - 30 - 2013 | 0 Comment

oğlak akrep uyumuburcuuyumu.com olarak size burçlar ve burçlar arası uyumları anlattığımız sitemizde şimdiki yazımız Oğlak Burcu Akrep Burcu Uyumu iyi okumalar.

Oğlak Burcuyla Akrep Burcu Uyumu

Oğlak Burcu Akrep Burcu uyumu güçlü ve derin bir ilişki kurabilir. Her iki burç da dayanıklı, hesaplı ve kontrollü karaktere sahiptirler. Akrep Burcu duygularını hemen açıklamaktan hoşlanmaz ve önce emin olmak ister. Oğlak Burcu ise duygusal açıdan yine daha tutuk ve duygusal atmosfer söz konusu olduğunda yeteri kadar açık değildir. Bu yüzden bu ikili hızlı bir biçimde birbirine ısınamayabilir ancak daha sonra sağlam bir temele oturabilir. Oğlak Akrep ilişkisinde canlı ve arkadaşça bir iletişim söz konusudur. 

Oğlak ve Akrep burçları arasında uyumlu bir ilişki olabilir. Akrep tutkulu, duygusal, hareketli ve çekicidir. Partneriyle birçok şeyi beraber yapmak ister. Aynı zamanda romantiktir ve hisleri kuvvetlidir. Oğlak ise duygusal, düşünceli ve sabırlıdır. Bir kez sevdi mi yapmayacağı fedakarlık yoktur. Her konuda sevdiği kişiye destek olur. Yalnız utangaç bir mizacı olduğu için kendini ifade etmekte zorluk çekebilir. Sevdiği kişiyi fazlasıyla sahiplenir ve kıskançtır. Tam bir güven insanıdır. 

Oğlak Akrep Uyumu 

Oğlak Akrep’in  görüşlerini destekleyecek hatta daha somut hale gelmesine yardımcı olacaktır. Oğlak ise Akrep’in derin, gizemli havasını çekici bulur ve Akrep sayesinde sosyal çevresini genişletebilir. Bu ikili bir arkadaş grubu içinde bile daha geri planda ama birbirlerine daha bağlı kalacaklardır.  Gerek Akrep gerekse Oğlak konsantre olabilen burçlardır ve bu beraberlikte kendi iç dünyalarına çekilebilirler. Bu beraberlik özellikle iş hayatında son derece kazançlı sonuçlar yaratabilir. Akrep’in sezgisi, dayanıklılığı ile Oğlak’ın uzun vadeli görüşleri ve organizasyon yeteneği yan yana gelmektedir.

Akrepler, Oğlaklara güzel fikir verir, onların hedeflerine ulaşmasına yardım eder. Oğlaklar da Akrepler için pratik konularda yardımcıdır, onların ikili ilişkilerini geliştirmek kariyerlerinde ilerlemelerine yardımcı olurlar. Birbirlerine materyal dünyada faydalı olabilecekleri ve kendilerini geliştirebilecekleri bir ilişkidir. 

Oğlakla Akrebin Uyumu

Oğlak’ı anlamak, Akrep için zaman zaman zor olabilir. Çünkü duygularını belli etmez ve incinmekten korkar. Akrep’in onu elinde tutması için ona güven vermesi ve düşüncelerini yumuşak bir dille ifade etmesi gerekir. Oğlak maddi yönden cimri denilecek kadar tutumludur. Bunun nedeni kendini güvende hissetme duygusundan kaynaklanmaktadır. Her iki tip de sadıktır. Her iki taraf da arzulu ve tutkuludur, fakat Akrep’in özelikle Oğlak’ın bu tarafını ortaya çıkarması ve onu desteklemesi gerekir. Uzun vadede uyumlu ve güzel bir ilişki yakalamaları mümkündür.

Bu heyecan verici bir ilişki olacaktır. Siz bir ilişkiye sağduyu ve temel getirirsiniz. Akrep Burcu sizin dengeli ve pratik yapınıza çekim duymuştur. Siz ise onun yoğun duygu ve tutkularına vurulmuşsunuzdur. Akrep Burcunun su elementi ile sizin toprak elementiniz birleşince ikiniz içinde verimli bir ortam oluşur. Akrep insanı kurnazdır. Onun kurnazlığı sizin finansal becerilerinizle birleştiği zaman harika bir karışım olacaktır. Sizin amacınız servet yaratmaktır ve bu uğurda çok çalışırsınız. Akrep Burcu ile böyle bir sorununuz olmaz. Akrep sizin gibi çalışkan, kararlı ve hedefine bağlıdır. Siz ondan daha esneksinizdir. Sabit nitelik taşıyan Akrep Burcuna bir şey kabul ettirmek imkansızdır. Onun bu özelliğini bazı durumlarda beğenirsiniz, bazen de dayanılmaz gelir. Siz akıl ve mantık ile hareket edersiniz, Akrep ise sezgilerini kullanır.