Burclar

burclar hakkında

Posted by admin on Eylül - 22 - 2013 | 0 Comment

aslan oğlak uyumuburcuuyumu.com olarak size burçlar ve burçlar arası uyumları anlattığımız sitemizde şimdiki yazımız Aslan Burcu Oğlak Burcu Uyumu iyi okumalar.

Aslan Burcuyla Oğlak Burcu Uyumu

Bu çok rahat bir beraberlik olmayacaktır. Zira her iki tip de farklı hayatların insanıdırlar. Oğlak’lar disiplinli ve kurallarla hareket etmek isteyen, çok daha içe dönük tiplerdir. Aslan ise gururlu, dikkat çekmekten hoşlanan ve olayların olumlu yönlerini daha kolay görebilen bir burçtur. Oğlak’lar Aslan’lara gıpta ile bakarlar zira Aslan’larda onlarda olmayan bir yaşam enerjisi ve iyimserlik saklıdır. Oğlak başarılı olmayı arzu eder ancak öne çıkmak konusunda Aslan kadar doğal olmayabilir.

Aslan ve Oğlak arasında pek uyumlu bir ilişki olmaz. Aslan hareketli, neşeli, girişken ve romantiktir. Hayatın güzelliklerine, gösterişe ve lükse oldukça düşkündür. Aynı zamanda da gururludur. Oğlak ise duygusal, düşünceli ve sabırlıdır. Bir kez sevdi mi yapmayacağı fedakarlık yoktur. Her konuda sevdiği kişiye destek olur. Yalnız utangaç bir mizacı olduğu için kendini ifade etmekte zorluk çekebilir. Sevdiği kişiyi fazlasıyla sahiplenir ve kıskançtır. Tam bir güven adamıdır. 

Aslan Oğlak Uyumu

Aslan gururu ön planda olduğu ve kısıtlanmaktan hoşlanmadığı için Oğlak’ı anlamakta zorluk çeker. Oğlak duygularını gizler ve dışarıya vurmak istemez. Çünkü ona göre bu zayıflık göstergesidir. Aslan’ın dışa dönük ve yerinde duramayan yapısına ayak uydurmakta güçlük çekecektir. Seksüel açıdan Aslan arzulu ve tutkuludur. Oğlak ise Aslan’ın arzu ve isteklerine cevap verebilmek için kadın tarafından desteklenmek ister. İki burcun uzun vadede uyumlu bir ilişki yakalayabilmeleri zordur.

Her iki burç da güçlü olmayı ve kontrol etmeyi sevdiklerinden bir araya gelmeleri pek kolay olmaz. Oğlak’lar açısından Aslan’lar iyi huylu ama aynı zamanda dikkat çekmek isteyen, ön planda olmaya çalışan tipler oldukları için bazı tavizler vermek durumundadırlar ve bu durum Oğlak’ın hiç hoşuna gitmeyecektir. Oğlak ve Aslan çok farklı niteliktedir. Aslan neşeli, güven sergileyen ve kendini seven birisidir. Oğlak ise sıkı çalışmaya, sorumluluklara inanır.

Aslanla Oğlağın Uyumu

Aslan’lar için Oğlak başarılı ancak fazla kuralcı görünürler. Yeteri kadar gevşeyemeyen Oğlak Aslan’ın hayata daha pozitif bakan yönüne ihtiyaç duyacaktır. Arkadaşlık ve aşk hayatında çok iyi geçinemeyebilirler. Ancak iş hayatında bu ikili son derece başarılı olabilir. Oğlak disiplini ve çalışkanlığı, Aslan ise enerjisi ve yönetici yeteneği ile iyi bir iş bölümü yaparak güçlü başarılara gidebilir.

Bu ikilinin arkadaşlığı güç savaşlarına neden olabilir. Kimin kimi kontrol edeceği belli değildir. Oğlak kendine yeni stratejiler yaratabilir, Aslan da son derece dayanıklıdır. Bu beraberlik aşk hayatında da parlak olmayacaktır. Ancak tarafların haritalarında daha fazla duygusal destek sağlayabilecek açılar varsa, mümkün olabilir. Bu ikili iş ortamında daha başarılı olabilir ve ortak bir amaca kilitlenebilirler.