Burclar

burclar hakkında

Posted by admin on Eylül - 22 - 2013 | 0 Comment

aslan kova uyumuburcuuyumu.com olarak size burçlar ve burçlar arası uyumları anlattığımız sitemizde şimdiki yazımız Aslan Burcu Kova Burcu Uyumu iyi okumalar.

Aslan Burcuyla Kova Burcu Uyumu

Bu ilginç ve ilginç olduğu kadar da çetrefil bir ilişki olabilir. Aslan ve Kova karşıt burçlardır. Bu yüzden aralarında büyük bir çekim vardır. Ancak böyle güçlü bir çekim aynı zamanda güçlü bir itime de yol açabilir. Aslan açısından Kova farklı görüşleri, orijinal yapısı ve ulaşılması kolay olmayan doğası ile çekici bir partner olabilir. Kova açısından da Aslan kendinden emin, enerjik ve hayata pozitif bakan tutumu ile son derece alımlı gözükür. 

Her iki burç da beraberken kişisel çatışmalara girmeye eğilimlidirler. Zira Aslan ister istemez düşüncelerinin önemsenmesini ister ve dikkat merkezi olmayı arzular. Hatalı ya da eksik olsa da, beğenilmek önemlidir. Halbuki Kova gerçekleri söylemekte acele eden bir burçtur ve Aslan’ın aşırı havasını söndürebilir. Aslan ise Kova’nın sert ve fazla tarafsız yapısını eleştirebilir ve onu snoplukla suçlayabilir. Bu beraberlik ancak iki harita arasında daha destekleyici açılar söz konusu ise daha kolay ve yürütülmesi rahat bir beraberliğe dönebilir.

Aslan Kova Uyumu

Kova ve Aslan birbirlerine benzer niteliktedir ancak bu iki burcu bir araya getirmek hiç kolay olmayacaktır. İlk bakışta yüksek bir çekim söz konusu olabilir, zira karşıt burçlar birbirlerini güçlü bir şekilde çekebilirler ancak bu çekim zaman içinde büyük bir ikileme de dönüşebilir. Kova açısından Aslan yaşam enerjisi ile dolu, hayatı seven bir burçtur ancak Aslan kendini merkezde görmek ve dikkat çekmek istedikçe, Kova ona aradığını vermeyecektir. Aslan gururu, egoyu ve kendini beğenmeyi açıklayan bir burçtur. Kova ise sosyal konuları, evrensel gerçekleri ve kuralları açıklar. Bu yüzden Kova’lar kendilerini kendi merkezleri dışında tutabilirler ve dikkat çekmek isteseler de, toplumun çıkarlarını da gözetmek isterler. Bu ikili arkadaş çerçevesinde ortak ilgiler çerçevesinde iyi geçineceklerdir.

Aslan ve Kova arasında uyumlu bir ilişki olabilir. Aslan hareketli, neşeli, girişken ve romantiktir. Hayatın güzelliklerine, gösterişe ve lükse oldukça düşkündür. Aynı zamanda da gururludur. Kova ise duygusal ve bir o kadar da değişken bir kişiliğe sahiptir; sürekli bir değişim halindedir. Aslan ve Kova arasında dengeli bir ilişki olacaktır. Birçok yönden birbirleriyle uyum gösterirler. 

Aslanla Kovanın Uyumu

Her ikisi de zeki, dışa dönük, hareketli, samimi ve neşeli insanlardır. Beraberken gayet kaliteli ve keyifli vakit geçirirler. Çevrelerinde birçok insan olacaktır. Dostları tarafından çok sevilirler ve toplum içinde aranılan kişilerdir. Her iki taraf da seksüel açıdan uyumlu ve tutkuludur. Fakat Kova’nın, Aslan’ın gururunu sürekli okşaması gerekir. Aksi taktirde kişilik çatışmasına kadar giden bir çekişme yaşanabilir. Uzun vadede evliliğe gidebilecek uyumlu bir ilişki yakalarlar.

Aslan Kova’lara sıcaklık ve arzu katar. Kova ise Aslan’a daha geniş bakmasında yardımcı olabilir. Ancak bu beraberlikte kişilik çatışmalarına sık sık rastlayabiliriz. Aşk tutkulu olabilir ancak Kova özgürlüğünü ve bireyselliğini gösterdikçe Aslan’ın güçlü tepkisi ile karşılaşacaktır. Bu beraberlik eğer haritalar arasında destek yoksa, evlilik ve iş hayatı ancak fırtınalı ve problemli olabilir.