Burclar

burclar hakkında

Posted by admin on Eylül - 20 - 2013 | 0 Comment

aslan ikizler uyumuburcuuyumu.com olarak size burçlar ve burçlar arası uyumları anlattığımız sitemizde şimdiki yazımız Aslan Burcu İkizler Burcu Uyumu iyi okumalar.

Aslan Burcuyla İkizler Burcu Uyumu

Aslan ve İkizler arasında uyumlu bir ilişki olabilir. Aslan hareketli, neşeli, girişken ve romantiktir. Hayatın güzelliklerine, gösterişe ve lükse oldukça düşkündür. Aynı zamanda da gururludur. İkizler ise zeki, konuşkan, girişken, hareketli ve neşelidir. Espritüel davranışlarıyla Aslan’ı fazlasıyla etkiler. Her iki tip de hayatı doya doya yaşamaktan keyif alır. 

Aslan ve İkizler arasında çok büyük görüş ayrılığı olmayacaktır. Tam tersine bu beraberlik neşeli, çok canlı ve ışıklı bir ilişkidir. İkizler sürekli hareket halindedir ve Aslan’ın ne kadar parası ya da ne kadar cömert olduğu ile hiçbir zaman ilgilenmeyecektir. O daha çok bu beraberlikte, Aslan’ın ne kadar enerjik, ne kadar güçlü olduğu ilgilenmektedir. İkizler Aslan’ın sürekli çevresinde dönebilir. Aslan ona sağlamlık ve güçlü bir dayanak noktası olarak gözükebilir.

Aslan İkizler Uyumu

Bu beraberlik oldukça neşeli, yaşam dolu ve pozitiftir. Aslan’ın sıcak doğası, dışadönüklüğü ile İkizler’in merakı, çokyönlülüğü bir araya gelerek çok yaratıcı bir kombinasyon oluştururlar. İkizler için Aslan aynı zamanda güven vericidir. Aslan sabit bir burç olduğu için, İkizler’in aşırı hareketliliğini ve huzursuzluğunu da dengeleyebilecektir. Bu yüzden beraberliğinizde her iki taraf da doğal bir uyum içinde olabilecektir. 

Aslan ince ruhlu ve duygusaldır. Sadakat ve güven onun için vazgeçilmezdir. İkizler ise uçarı ve özgürlüğüne düşkün gibi görünse de, sevdiği zaman çok iyi bir aşık olacaktır. Aynı zamanda sahiplenici ve kıskançtır. Fakat duygularını saklamayı iyi bilir. Aslan ve İkizler birbirlerinin arzu ve isteklerine anlayış gösterdikleri taktirde ortak bir mutluluk yakalayabilirler. Seksüel açıdan her iki taraf da arzulu ve isteklidir. Uzun vadede çok faal ve uyumlu bir ilişki yakalayacaklardır.

Aslanla İkizlerin Uyumu

İkizler de Aslan’a esneklik, olaylara daha geniş bir yönden bakabilme yeteneği getirmektedir. Bu beraberlik oldukça dışarı dönüktür. İkizler’i bir yere hapsetmek imkansız gibidir. Aslan da ortaklıkta görünmek ve kendisini ortaya koymak isteyeceği için, bir aradalarken, onları sürekli bir meşguliyet içinde görebilirsiniz. Bu sosyal ya da kültürel faaliyetler olabilir. Arkadaşlık açısından bu son derece başarılı olabilecek bir beraberliktir. Evlilik hayatında da ortak bir denge ve uyum söz konusudur.

Bu ikilinin aşk birlikteliği de son derece renkli, dışa dönük ve eğlenceli olabilir. İş açısından ise, ikisinin de maddi konularda biraz daha ciddi ve tutumlu olması çok faydalı olacaktır.