Burclar

burclar hakkında

Posted by admin on Eylül - 21 - 2013 | 0 Comment

aslan akrep uyumuburcuuyumu.com olarak size burçlar ve burçlar arası uyumları anlattığımız sitemizde şimdiki yazımız Aslan Burcu Akrep Burcu Uyumu iyi okumalar.

Aslan Burcuyla Akrep Burcu Uyumu

Akrep ikili ilişkilerinde aşırı derecede kıskanç olabilmektedir. Bu durum Aslan’ın özgürlüğüne düşkün tutumunu tehdit edebilir. Aynı şekilde Aslan da hükmetmeyi sevdiği için Akrep’i kısıtlamak isteyebilir .Bu durumda bazı anlaşmazlıklar ortaya çıkabilir. Fakat birbirlerine anlayış gösterirlerse oldukça uyumlu ve tutkulu bir ilişki yaşayabilirler. Seksüel anlamda her iki taraf arzuludur. Akrep, cinsel gücüyle kadını etkisi altında tutacak ve daima hareketli bir yaşamları olacaktır.

Bu kolay bir beraberlik olmayacaktır. Her iki burç da güçlü, köşeli yapıda  ve belirli bir durumda son derece inatçı olabilecek niteliktedir. Aslan ve Akrepin yanyana gelmesi hiç kolay olmaz. Ancak ortak bir amaç ve yön doğrultusunda enerjileri birleştirdikleri ölçüde başarılı olabilirler. Akrep’ler gizlilikten hoşlanan, kendilerini hemen ortaya dökmeyen, sabırlı tiplerdir.

Aslan Akrep Uyumu

Aslan boyunduruk altına girebilecek bir burç değildir. Akrep ise boyunduruk altına almaya çalışan bir burçtur. Ayrıca birisi su diğeri ateş elementindendir. Aslan gizleyici olmaksızın, kendini ortaya koymaktan hoşlanır. Akrep ise daha gizleyici ve duygularını hemen ortaya koymaktan kaçınan bir burçtur. Kısaca bu beraberlikte ortak yönler bulabilmek çok zor olacaktır. İki taraf kolayca kişilik çatışmasına girebilir. Aranızdaki arkadaşlık kısa bir zamanda bir güç savaşına dönüşebilir.

Aslan ve Akrep arasında uyumlu ve tutkulu bir ilişki olabilir. Aslan hareketli, neşeli, girişken ve romantiktir. Hayatın güzelliklerine, gösterişe ve lükse oldukça düşkündür. Aynı zamanda da gururludur. Akrep tutkulu, akıllı, duygusal ve açık sözlüdür. Kendine oldukça güvenir. Etkileyici bir dış görünümü vardır. Eğer severse tutkulu bir aşık olacaktır. Aslan, Akrep’in bu cazibesinden fazlasıyla etkilenecektir. Aynı şekilde Akrep de Aslan’ın renkli kişiliği ve cazibesine karşı koyamayacaktır. 

Aslanla Akrebin Uyumu

Aslan’lar da sabırlıdırlar ancak onlar kendilerini net bir biçimde ortaya koymayı ve kendine güvenlerini hemen göstermeyi tercih ederler. Her iki burç da iddialı tiplerdir. Bu yüzden aralarında gizli bir rekabette söz konusu olacaktır. Bu beraberlik arkadaşlık boyutunda fazlasıyla zordur. Aşk hayatında ise tutkulu bir beraberlik gündeme gelebilir. Ancak yine de kişilik çatışması söz konusu olursa, bu tutku büyük bir huzursuzluğa da düşünebilir. Kısacası bu beraberlikte aşk ve nefret aynı anda yaşanabilir. Her iki burç da sabit nitelikte olduğu için, güven çok önemlidir. Ancak Akrep çoğu zaman gizleyici tutumuyla, bu güveni sabote edebilir.