Burclar

burclar hakkında

Posted by admin on Ekim - 22 - 2013 | 0 Comment

akrep yay uyumuburcuuyumu.com olarak size burçlar ve burçlar arası uyumları anlattığımız sitemizde şimdiki yazımız Akrep Burcu Yay Burcu Uyumu iyi okumalar.

Akrep Burcuyla Yay Burcu Uyumu

Akrep ve Yay yan yana burçlar oldukları için birbirlerine öğretecekleri çok şey vardır. Yay’lar özgürlüklerine düşkün, neşeli ve çok yönlü tiplerdir ve bir bakıma Yay Akrep’in olmak istediği, özenebileceği niteliklere de sahiptir. Zira Akrep fazlasıyla yoğun ve alışkanlıklarına sıkı sıkıya bağlıdır. Güven içinde olmak ister. Halbuki bu özellikler Yay’da doğal olarak vardır. Bu beraberlikte, Akrep’in Yay’dan öğreneceği çok şey vardır. Ayrıca Yay, Akrep’e planları doğrultusunda destek verebilecek, onun ufuklarını genişletebilecek bir burçtur.

Akrep Burcu ve Yay Burcu arasında pek uyumlu bir ilişki olmaz. Akrep tutkulu, duygusal, hareketli ve çekicidir. Partneriyle birçok şeyi beraber yapmak ister. Yay ise ele avuca sığmayan, bağımsızlığına düşkün ve kısıtlanmaktan hoşlanmayan haşarı bir çocuk mizacındadır . Aynı zamanda biraz da savurgandır. Parayı idare etmesini pek beceremez. Hayatı dolu dolu yaşamaktan çok zevk alır. Bir ilişkide karşı tarafa bağlanmak onun için çok zordur. 

Akrep Yay Uyumu

Yay Burcu hiçbir zaman idare edilmekten ve yönlendirmekten hoşlanmaz. Sosyal yaşamdan ve sürekli dışarıda arkadaşlarıyla vakit geçirmekten çok keyif alır. Akrep ise sadıktır. Bu iki tip birbirlerini anlamakta ve iletişim kurmakta fazlasıyla zorluk çekerler. Seksüel anlamda her iki taraf da arzuludur. Eğer kadın ve erkek birbirlerinin temel özelliklerine saygı gösterirlerse uzun vadede uyumlu bir ilişki yakalayabilirler.

Akrep Burcu Yay Burcu ilişkisinde genelde konuşan Yay Burcu dinleyen Akrep Burcudur. Yay burçları ilişkilerde oldukça açıktır ve her konuda fikrini beyan etmekten çekinmez, buna karşın Akreplerin ağzı sıkıdır, ne hissettiklerini anlamak zordur fakat bir şey söylediklerinde en önemli noktayı işaret ederler. 

Akreple Yayın Uyumu

Akrep Yay ilişkisi çoğunlukla tek yönlü olma tehlikesi içinde olabilir. Akrep isteyecek, Yay’da buna pek fazla itiraz etmeyecektir. Ancak aşk boyutunda bu dengenin sürdürülmesi hiç de kolay olmayacaktır. Evlilik hayatında her iki tarafında önemli ayarlamalar yapması ve fedakarlık göstermesi gerekir. Akrep Yay’ın dışa dönüklüğüne uyum sağlayabilme ve endişelerinden de kurtulmaya çalışmalıdır. Genel olarak Akrep bu beraberlikte Yay’a bazı engeller oluşturabilir.

Yay Burcu  burçların içinde en filozof olanıdır, öğretme ve anlatma iç güdüleri kuvvetlidir. Herkese hayatlarını nasıl iyileştirip, geliştirebileceklerini göstermekten büyük zevk alırlar. Teknikleri pratik olmasa da, yetenekleri fikirler ve inançlar alanındadır. Yaylar ilişkilerinde partnerlerinin vizyonunu genişletir, onları hayatın her türlü ihtimaline karşı hazırlayıp, problemlerine çözüm olurlar.