Burclar

burclar hakkında

Posted by admin on Ekim - 22 - 2013 | 0 Comment

akrep oğlak uyumuburcuuyumu.com olarak size burçlar ve burçlar arası uyumları anlattığımız sitemizde şimdiki yazımız Akrep Burcu Oğlak Burcu Uyumu iyi okumalar.

Akrep Burcuyla Oğlak Burcu Uyumu

Akrep Burcu ve Oğlak Burcu uyumu hoş bir ilişki olabilir. Akrep tutkulu, duygusal, hareketli ve çekicidir. Partneriyle birçok şeyi beraber yapmak ister. Aynı zamanda romantiktir ve hisleri kuvvetlidir. Oğlak ise duygusal, düşünceli ve sabırlıdır. Bir kez sevdi mi yapamayacağı fedakarlık yoktur. Her konuda sevdiği kişiye destek olur. Yalnız utangaç bir mizacı olduğu için kendini ifade etmekte zorluk çekebilir. Sevdiği kişiyi fazlasıyla sahiplenir ve kıskançtır. 

Bu Akrep’lerin keyif duyabilecekleri bir ilişkidir. Akrep’ler Oğlak’larla iyi bir iletişim kurabilirler. Akrep açısından Oğlak disiplinli, çalışkan ve hırslı özellikleri ile iyi bir örnek oluşturur. Ayrıca Oğlak Akrep’in gizeminden etkilenecektir. Her iki burç da dışadönük yapıda değillerdir ancak ortak zevklerde bulaşabileceklerdir. Bir aradayken paylaşabilecekleri pek çok şey söz konusudur. Oğlak toprak elementinden olduğu için maddenin değerini bilen bir burçtur ve Akrep’ler Oğlak’ların bu gerçekçi yönlerinde huzur bulabilirler. 

Akrep Oğlak Uyumu

Akrep Burcu Oğlak Burcuna güzel fikir verir, onların hedeflerine ulaşmasına yardım eder. Oğlaklar da Akrepler için pratik konularda yardımcıdır, onların ikili ilişkilerini geliştirmek kariyerlerinde ilerlemelerine yardımcı olurlar. Birbirlerine materyal dünyada faydalı olabilecekleri ve kendilerini geliştirebilecekleri bir ilişkidir. 

Bu arada Oğlak Akrep’e yeni fikirler ve onları heyecanlandırabilecek planlar getirebilir. Ancak her iki burcun da duygularını saklı tutabileceklerini söylemeliyiz. Bu beraberlikte Oğlak Akrep’in sağlamcı ve sabit özelliklerinden güven duyacaktır. Akrep’in konsantrasyonundan memnun olacaktır. Tüm bu noktalarda, ikisi de ortak bir kabul içinde kalarak uzun süreli bir beraberlik kurabilirler. Ancak bu beraberlikte doğallık söz konusu olmayabilir ve sanki sürekli bir ortak amaç olması gerekiyormuş zorunluluğu beraberliği sıkıcı hale getirebilir.

Akreple Oğlağın Uyumu

Oğlak Burcunu anlamak, zaman zaman zor olabilir. Çünkü duygularını belli etmez ve incinmekten korkar. Oğlak Burcu maddi yönden cimri denilecek kadar tutumludur. Bunun nedeni kendini güvende hissetme duygusundan kaynaklanmaktadır. Her iki tip de sadıktır. Her iki taraf da arzulu ve tutkuludur, fakat Akrep Burcu özelikle Oğlak Burcunun bu tarafını ortaya çıkarması ve onu desteklemesi gerekir. Uzun vadede uyumlu ve güzel bir ilişki yakalamaları mümkündür.

Oğlak Burcunun ciddiyeti ve dengeli tavırları bir ilişki için olumlu özelliklerdir. Değerli olan her şeyi ellerinde tutmayı isterler, bu yüzden onlar için değeri olan ilişkileri de kolay bırakmayacaklardır. Ellerindekini en iyi şekilde kullanmak için zaman kısıtlıdır. Bu yüzden arkadaşlarına vakit ayırsalar da onlarla boşuna zaman öldürmeyi sevmezler. Her zaman bir plan ve programları vardır ve bu programın dışına sosyalleşmek adına çıkmayı sevmezler.